توزیع بلیت‌های رایگان در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

توزیع بلیت‌های رایگان در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

فیفا با پیشنهاد روسیه برای توزیع بلیت‌های رایگان در جام‌جهانی برای قشرهای خاصی و بی بضاعت موافقت کرد.

به گزارش روزنامه ایزوستیای روسیه به نقل از آلکسی سوروخین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ از موافقت فیفا با توزیع بلیت‌های رایگان برای افراد خاص و بی بضاعت، خبر داد.

آلکسی سوروخین در این رابطه به روزنامه روسی گفت: به احتمال بسیار فراوان طرح بلیت‌های رایگان در جام‌جهانی ۲۰۱۸ عملیاتی شود. به نظر می‌رسد افراد آسیب‌پذیر می‌توانند ستاره‌های فوتبال جهان را از نزدیک تماشا کنند. در این رابطه با فیفا مذاکره کردیم و تصمیم نهایی را آنها می‌گیرند. این حق قانونی فیفا است و ما فقط می‌توانیم به آنها توصیه کنیم.

مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه ادامه داد: البته نمایندگان فیفا از طرح پیشنهادی ما در رابطه با توزیع بلیت‌های رایگان که در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه نیز اجرا شد بسیار خوشحال بودند.

آلکسی سوروخین در خاتمه یادآور شد: انتظار می‌رود که بلیت‌های رایگان جام‌جهانی ۲۰۱۸ در اختیار خانواده‌های با جمعیت زیاد، افراد معلول و ناتوان، دانش‌آموزان مدارس ورزشی و داوطلبان افتخاری قرار بگیرد. شهرداری شهرهای میزبان جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه مجری طرح بلیت‌های رایگان خواهند بود.

جام‌جهانی ۲۰۱۸ با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران نیز یکی از تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها است.

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *