تاج برای امضای اجاره کمپ جام جهانی به روسیه می رود

تاج برای امضای اجاره کمپ جام جهانی به روسیه می رود

رئیس فدراسیون فوتبال برای امضای قرارداد بازی دوستانه ایران و روسیه و همچنین هماهنگی برگزاری کمپ تیم ملی پیش از جام جهانی، به زودی راهی مسکو خواهد شد.
به گزارش تابناک ورزشی، مهدی تاج به‌زودی سفری را به روسیه خواهد داشت تا در خصوص برگزاری دیدار دوستانه ایران و روسیه که در تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۸ مهرماه) انجام می‌شود، قراردادی را منعقد کند.
برگزاری دیدار دوستانه ایران ــ روسیه قطعی شده است، اما برای رسمیت یافتن، ثبت در تقویم فیفا و البته مشخص شدن زمان دقیق و مکان این بازی باید قراردادی بین فدراسیون دو کشور ثبت شود. رئیس فدراسیون فوتبال هم ازهمین‌رو سفری به مسکو خواهد داشت تا با رئیس فدراسیون فوتبال روسیه دیدار کند. البته سفر تاج به روسیه یک تیر و دو نشان است و وی برای برپایی کمپ تیم ملی پیش از جام جهانی در روسیه نیز هماهنگی‌هایی انجام خواهد داد.
تاج برای این سفر منتظر بازگشت نمایندگان کادر فنی از روسیه است که برای بازدید از کمپ‌های این کشور چند روزی است در شهرهای مختلف میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارند. رئیس فدراسیون شاید پس از دریافت گزارش‌ها و به قطعیت رسیدن کادر فنی برای برپایی کمپ در یکی از شهرهای روسیه به این کشور سفر کند.

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *