نمایشگاه دام و طیور روسیه VIV Russia2017 برگزار می‌شود

نمایشگاه دام و طیور روسیه VIV Russia2017 برگزار می‌شود

نمایشگاه دام و طیور روسیه (VIV Russia) بزرگترین نمایشگاه تجاری پرورش و پردازش دام روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع است. این نمایشگاه با مفهوم “از علوفه تا گوشت” تحولات این صنعت را به نمایش می گذارد و بازار عرضه و تقاضا را در زنجیره کامل پروتئین حیوانی دور هم جمع می‌کند. این نمایشگاه متمرکز بر […]

نمایشگاه دام و طیور روسیه (VIV Russia) بزرگترین نمایشگاه تجاری پرورش و پردازش دام روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع است.

این نمایشگاه با مفهوم “از علوفه تا گوشت” تحولات این صنعت را به نمایش می گذارد و بازار عرضه و تقاضا را در زنجیره کامل پروتئین حیوانی دور هم جمع می‌کند.

این نمایشگاه متمرکز بر روی تمام مراحل فرایند تولید گوشت است که توسط عاملان کلیدی و جهانی این صنعت ارائه می شود. این نمایشگاه به عنوان جایگاهی ملی در تولید دام و طیور و پردازش گوشت، پیشرفت های این صنعت را توسط مفهوم “از علوفه تا گوشت” ارائه می دهد.

این مفهوم، عرضه و تقاضا را در زنجیره کامل پروتئین حیوانی گرد هم می آورد. در این مفهوم، علوفه و بهداشت دام از موارد ضروری برای داشتن گوشت با کیفیت و سالم است.

VIV Russia همه مراحل فرایند تولید گوشت را به نمایش خواهد گذاشت. موضوعات مرتبط نیز در کنفرانس دام و طیور ارائه خواهند شد. در این دوره همچون دوره‌های پیشین تجهیزات، تدارکات و مواد اولیه پردازش علوفه صنعتی، مواد تشکیل دهنده و مواد افزودنی علوفه، علوفه، بهداشت حیوانات، تولید مثل حیوانات، تجهیزات مزرعه، تجهیزات کشتارگاه، مواد تشکیل دهنده گوشت، پردازش، بسته بندی، حمل و نقل و انجماد گوشت، پردازش تخم مرغ و لبنیات، محصولات گوشتی لبنی و تخم مرغ و در مجموع موضوعاتی که تمام یا بخشی از زنجیره ذکر شده در تامین گوشت را پوشش می دهند.

تبادل دانش و مشاوره میان گروه‌های مختلف شرکت کننده در این نمایشگاه از موضوعات اصلی تمرکز این دوره است. افراد و گروه‌های مختلف بر روی نگرش و رفتار مصرف کننده نسبت به مواد غذایی در جهان بحث و تبادل نظر می‌کنند.

تقاضا برای محصولات سالم، راحت، تازه و مطمئن در حال افزایش است. بسته بندی در فرایند فروش از اهمیت بیشتری برخوردار شده است و انتظار می رود مواد غذایی تازه به راحتی بسته بندی شده و به آسانی انبار شوند. بنابراین تولید و پردازش فرآورده های دامی در شرایط دشواری است. مصرف کنندگان پس از وقوع بیماری های جنون گاوی، تب خوکی و آنفولانزای مرغی در حیوانات دچار شک و تردید هستند و در مورد گوشتی که می‌خورند تضمین می‌خواهند. ایمنی گوشت تنها زمانی تضمین می شود که تمام مراحل زنجیره تولید گوشت به دقت تحت نظارت و کنترل باشد VIV RUSSIA توجه ویژه‌ای به این موضوعات در دوره جدید خواهد داشت.

کارشناسان اعلام کرده‌اند گرایش به سمت سیستم هایی است که کل زنجیره غذایی از تولید اولیه تا محصولات نهایی را پوشش می دهد: از علوفه تا گوشت و این جایی است که نمایشگاه دام و طیور روسیه وارد می شود.

به گزارش اقتصاد و نمایشگاه، VIV RUSSIA 2017 از ۲ تا ۴ خرداد ۱۳۹۶ در مرکز نمایشگاهی Crocus مسکو برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *