برگزاری نمایشگاه تسلیحات و تجهیزات امنیتی مسکو

برگزاری نمایشگاه تسلیحات و تجهیزات امنیتی مسکو

نمایشگاه تسلیحات و تجهیزات امنیتی مسکو (Interpolitex) از ۲۵ تا ۲۸ مهر ماه در مرکز نمایشگاهی روسیه (VDNH) برگزار می شود . نمایشگاه تسلیحات و تجهیزات امنیتی مسکو (Interpolitexx) نمایشگاه اصلی روسیه برای دستگاه های مجری قانون در این کشور است. این رویداد نمایشگاهی منحصر بفرد در روسیه در حوزه امنیت به شمار می رود […]

 

نمایشگاه تسلیحات و تجهیزات امنیتی مسکو (Interpolitex) از ۲۵ تا ۲۸ مهر ماه در مرکز نمایشگاهی روسیه (VDNH) برگزار می شود .

نمایشگاه تسلیحات و تجهیزات امنیتی مسکو (Interpolitexx) نمایشگاه اصلی روسیه برای دستگاه های مجری قانون در این کشور است. این رویداد نمایشگاهی منحصر بفرد در روسیه در حوزه امنیت به شمار می رود و با دارا بودن عنوان فدارال، برای ارائه بروزترین ابزار فنی ویژه و تسلیحات به فروشندگان و کاربران دارای اهمیت است و راهکاری موثر برای تبلیغات و بازاریابی، نظارت بر بازار و انجام معاملات محسوب می شود. نمایشگاه جنگ افزار مسکو متعهد به نظارت دقیق بر جدیدترین تسلیحات و تجهیزات است تا این تجهیزات به انبار مهمات دستگاه های مجری قانون اضافه شوند. این نمایشگاه به مخاطبان مستقیم خود از میان طراحان، سازندگان و کاربران تجهیزات فنی ارتشی یا پلیسی شانسی نادر می دهد تا نه تنها از روند بازار مطلع شوند، بلکه معاملات تجاری تازه ای آغاز نموده، روابطی جدید ایجاد کرده و با همتایانشان همکاری بیشتری داشته باشند.

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *