هتل ها

هتل های مسکو

هتل زالاتوی کالتسو (حلقه طلایی)/ *****Golden Ring Hotel

این هتل در مرکز شهر، روبه روی خیابان آربات قدیم قرار دارد. فاصله میان هتل با میدان سرخ، کاخ کرملین و بالشوی تئاتر با اتومبیل ۱۵ دقیقه می باشد. این هتل دارای اتاق های لوکسی به سبک کلاسیک، ۷ سالن کنفرانس و همچنین ۲ رستوران با نمای پانورامای شهر می باشد. تمام اتاق های این هتل دارای سیستم تنظیم دما، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، دمپایی های راحتی، مینی بار، گاوصندوق، چای ساز و قهوه ساز می باشند. فضای داخلی اتاق ها توسط طراحان ایتالیایی و سوئیسی طراحی شده است.
هتل در فاصله ۵ دقیقه ای با ایستگاه مترو می باشد. هتل همچنین دارای امکانات دیگری از جمله اسپا، ماساژ، رستوران پانورامایی در ارتفاع ۸۰ متری با تنوع زیاد غذایی ژاپنی، اروپایی و ایتالیایی می باشد.
تعداد اتاق های هتل: ۲۹۵ اتاق
امکانات هتل:
سالن بدنسازی، اسپا، ماساژ، استخر سر پوشیده، سونا
رستوران، کافی شاپ، رستوران با منوی جداگانه، رستوران بوفه
اینترنت رایگان در تمام فضا های هتل
مینی بار و گاوصندوق

هتل رادیسون رویال/ *****Radisson Royal Hotel

این هتل پنج ستاره یکی از خواهران هفت گانه ی افسانه ایست. اتاق های این هتل دارای دکوراسیونی شیک همراه با مبلمان سبک کلاسیک، تلویزیون صفحه تخت و چشم اندازی رو به شهر یا حیاط داخلی هتل و یا رودخانه مسکوا می باشند.
رستوران مجلل فارسی در طبقه سوم این هتل واقع شده که بزرگترین رستوران ایرانی در مسکو می باشد. رستوران وراندا غذاهای مدیترانه ای مدرن و غذاهای بین المللی کلاسیک را برای میهمانان سرو می کند.
کاخ کرملین و میدان سرخ ۳٫۲ کیلومتر از هتل فاصله دارند.
تعداد اتاق های هتل: ۵۳۵ اتاق
امکانات هتل:
سیستم تنظیم دمای جداگانه برای هر اتاق
تلویزیون ماهواره ای با صفحه نمایش پلاسمای ۴۲ اینچی
مینی بار و گاوصندوق
سونا، سالن بدنسازی، سولاریوم، اسپا، ماساژ، وان آّب گرم، حمام ترکی،
استخر سرپوشیده (قابل استفاده در تمامی طول سال)
کافی شاپ، سرو صبحانه در اتاق، رستوران با منوی جداگانه، رستوران بوفه.
اینترنت رایگان در تمامی فضا ها در دسترس است.

هتل لوته/ *****Lotte Hotel

هتل لوته مسکو در مرکز خرید و مرکز تجاری شهر مسکو قرار دارد. این هتل اقامتگاه های لوکسی را با مدرنترین امکانات در اختیار میهمانان قرار می دهد. همچنین امکاناتی نظیر ۲ رستوران برگزیده با عناوین بین المللی، محوطه اسپای وسیع و استخر سرپوشیده برای استفاده میهمانان فراهم شده است. امکانات اتاق های این هتل شامل مینی بار و صفحه لمسی مخصوصی می باشد، که می توان توسط آن نور اتاق، دما، تلویزیون و رادیو را کنترل نمود. فاصله میان هتل لوته مسکو با میدان سرخ، کاخ کرملین و بالشوی تئاتر با اتومبیل ۱۵ دقیقه می باشد.
تعداد اتاق های هتل: ۳۰۰ اتاق
امکانات هتل:
سالن بدنسازی، اسپا، ماساژ
وان آب گرم، حمام بخار ترکی، استخر سر پوشیده، سونا
رستوران، کافی شاپ، سرو صبحانه در اتاق، رستوران با منوی جداگانه،
رستوران بوفه.
اینترنت رایگان در تمام فضا های هتل
سیستم تنظیم دمای جداگانه برای هر اتاق

هتل متروپول/ *****Metropol Hotel

این هتل تاریخی در قلب شهر مسکو و در مقابل بالشوی تئاتر واقع گردیده است، از هتل تا کاخ کرملین، پیاده ۵ دقیقه فاصله می باشد. هتل دارای استخر و باشگاه ورزشی و همچنین، پارکینگ رایگان برای مسافران می باشد.
اتاق های هتل تاریخی متروپل، به سبک معماری معاصر بوده و دارای پنجره هایی بزرگ و لوستر ها و تزئیناتی قدیمی و آنتیک می باشد. همه اتاقهای هتل دارای امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، حوله حمام و کفش های راحتی است. جهت استراحت و آرامش، هتل متروپل امکاناتی نظیر سونا، ماساژ و سالن زیبایی را تدارک دیده است.
تعداد اتاق های هتل: ۳۳۸ اتاق
امکانات هتل متروپل:
سونا، سالن بدنسازی ، ماساژ، استخر سرپوشیده
کافی شاپ، سرو صبحانه در اتاق، رستوران با منوی جداگانه، رستوران بوفه.
اینترنت WiFi رایگان در تمامی فضاهای هتل
مینی بار و گاوصندوق
پارکینگ خصوصی رایگان در محوطه هتل

هالیدی این سوکولنیکی/ ****Holiday Inn Sokolniki

هتل هالیدی این مسکو سوکولنیکی، در کنار پارک سوکولنیکی و در مقابل ایستگاه مترو، جهت دسترسی بهتر به مرکز شهر مسکو قرار گرفته است. اتاق های این هتل با طراحی مدرن، دارای سیستم تهویه مطبوع سراسری می باشند. رستوران این هتل که در طبقه ی بیست و پنجم آن قرار گرفته است، چشم انداز شگفت انگیزی از شهر مسکو را در اختیار میهمانان قرار می دهد. دو رستوران دیگر هم در هتل وجود دارند که انواع غذا های روسی و اروپایی را سرو کرده و میهمانان می توانند از میان آنها انتخاب کنند.
سالن بدنسازی مجهز و پذیرش ۲۴ ساعته مسافر از دیگر امکاناتی است که هتل هالیدی این مسکو سوکولنیکی به میهمانان خود ارائه می دهد.
تعداد اتاق های هتل: ۵۲۳ اتاق
امکانات هتل:
سونا، سالن بدنسازی، ماساژ، استخر سر پوشیده.
رستوران، کافی شاپ، سرو صبحانه در اتاق
اینترنت WiFi رایگان در اتاق های هتل
مینی بار و گاوصندوق

هتل کرون پلازا/ ****Crowne Plaza Hotel

از هتل کرون پلازا در مسکو تا مرکز نمایشگاهی ) Expo Centre (، پیاده ۱۰ دقیقه راه است. در این هتل، شما می توانید از اینترنت WiFi رایگان، سالن بدنسازی و سونا لذت ببرید. اتاق های این هتل نیز دارای سیستم کنترل دمای جداگانه هستند.
اتاق های این هتل با چیدمان بسیار زیبا، تمام آن چیزهایی که شما برای کار و استراحت به آنها نیاز دارید را در خود جای داده اند. تمام اتاق ها دارای مینی بار، تلویزیون صفحه تخت، گاوصندوق، چای ساز و قهوه ساز می باشند.
تعداد اتاق های هتل: ۷۲۴ اتاق
امکانات هتل:
سونا، سالن بدنسازی، ماساژ
کافی شاپ، سرو صبحانه در اتاق، رستوران
اینترنت رایگان در تمامی فضا های هتل
مینی بار و گاوصندوق
پارکینگ خصوصی رایگان در محوطه
مرکز خرید (واقع در محوطه هتل)

هتل های سنت پترزبورگ

هتل سوکوز واسیلیوسکی/ ****Sokos Vasilievsky Hotel

این هتل در مرکز تاریخی شهر، در جزیره ی واسیلیوسکی، در کنار رودخانه نوا قرار گرفته است. اتاقهای هتل سوکوز واسیلیوسکی سنت پترز بورگ، دارای امکاناتی نظیر تهویه ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، محل نشیمن، چای ساز و قهوه ساز می باشد. در حمام ها نیز سشوار و لوازم بهداشتی وجود دارد. از هتل تا مرکز شهر و خیابان نوسکی پراسپکت ۱۵ دقیقه فاصله است. میهمانان در رستوران هتل می توانند ترکیبی از غذا های اروپایی و روسی را میل نمایند. همچنین در کافی شاپ موجود در لابی هتل نیز لیستی از انواع نوشیدنی ها برای میهمانان تدارک دیده شده است.
تعداد اتاق های هتل: ۲۵۵ اتاق
امکانات هتل سوکوز واسیلیوسکی:
سونا، سالن بدنسازی، اسپا، ماساژ
رستوران، سرو صبحانه در اتاق
اینترنت رایگان در تمام فضا های هتل
مینی بار و گاوصندوق
پارکینگ خصوصی در محوطه هتل

کورت یارد بای ماریوت پوشکین/ ****CY Marriott Pushkin

هتل ماریوت پوشکین در مرکز شهر سنت پترزبورگ قرار دارد. این هتل تا تئاتر مارینسکی ) Mariinsky ( ،کلیسای جامع نیکولسکی ) )Nikolsky و میدان تورگنف ) Turgenev (، پیاده تنها ۵ دقیقه فاصله دارد.
اتاق های مدرن این هتل شامل امکاناتی نظیر سرویس خواب راحت، اینترنت wi-fi و تلویزیون صفحه تخت می باشد. همچنین چای ساز و قهوه ساز نیز در دسترس می باشد.
تعداد اتاق های هتل: ۲۷۳ اتاق
امکانات هتل کورت یارد بای ماریوت پوشکین:
سالن بدنسازی
رستوران، کافی شاپ، رستوران با منوی جداگانه و رستوران بوفه
اینترنت wi-fi رایگان در تمام هتل
مینی مارکت ۲۴ ساعته
پارکینگ خصوصی در محوطه هتل

هتل کورینتیا/ *****Corinthia

این هتل ۵ ستاره در منطقه ی نوسکی (Nevsky) قرار گرفته و ایستگاه مترو (Mayakovsky) تنها ۲ دقیقه پیاده با آن فاصله دارد. این هتل دارای دکوراسیون مجلل، فضایی وسیع و غذاهای فوق العاده عالی می باشد. اتاق ها نمایی زیبا و مجلل دارند و با سبک کلاسیک تزئین شده اند.
تمام اتاق ها با سیستم تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت و حمام خصوصی تجهیز شده اند. صبحانه همه روزه به صورت سلف سرویس و با نوشیدنی ها و غذاهای بین المللی با منوی سفارشی در رستوران Imperial سرو می شود که دکوراسیون شیک و منظره ای از منطقه ی Nevsky نیز دارد.
تعداد اتاق های هتل: ۳۸۸ اتاق
امکانات هتل سوکوس پالاس بریج:
سالن بدنسازی، اسپا، ماساژ
رستوران، سرو صبحانه در اتاق
تلویزیون صفحه تخت و ماهواره
اینترنت رایگان در تمام فضا های هتل و اتاق ها
مینی بار و گاوصندوق

هتل سوکوز پالاس بریج/ *****Sokos Balace Bridge Hotel

این هتل پنج ستاره که در جزیره واسیلیوسکی (Vasilyevsky) قرار گرفته است، پیاده تنها ۱۵ دقیقه تا موزه ی هرمیتاژ سنت پترزبورگ فاصله دارد. این هتل دارای فضای داخلی لوکس و امکانات اسپای بسیار زیبا به همراه استخر سرپوشیده و ۸ نوع سونای متفاوت می باشد.
هتل سوکوس پالاس بریج در کنار رودخانه ی نوا (Neva) قرار گرفته است؛ سوکوز هتل بزرگترین هتل زنجیره ای فنلاندی با بیش از ۵۰ شعبه در فنلاند، تالین و سنت پترزبورگ می باشد. ۳ شعبه از سوکوز هتل در سنت پترزبورگ و در قلب شهر واقع گردیده است.
تعداد اتاق های هتل: ۳۱۹ اتاق
امکانات هتل سوکوس پالاس بریج:
۸ سونای متفاوت، مرکز تناسب اندام، سولاریوم اسپا، ماساژ، وان آب گرم، حمام بخار ترکی، استخر سرپوشیده (قابلاستفاده به صورت فصلی).
رستوران، سرو صبحانه در اتاق
تلویزیون صفحه تخت و ماهواره
اینترنت رایگان در تمام فضا های هتل
مینی بار و گاوصندوق

هتل پارک این پولکوفسکایا/ ****Park Inn Pulkovskaya

این هتل چهار ستاره در کنار میدان پیروزی و پارک گورودوف – گرویف (Gorodov-Geroyev) قرار گرفته است. این هتل دارای امکاناتی همچون استخر سر پوشده بزرگ بوده و اتاق های آن نیز شامل امکاناتی نظیر تهویه مطبوع، یخچال، لوازم آرایشی و بهداشتی و سشوار، اینترنت wi-fi و دارای تلویزیون صفحه تخت می باشد.
از هتل پارک این بای رادیسون پولکوفسکایا تا ایستگاه مترو مسکوفسکایا (Moskovskaya) و ایستگاه های اتوبوس، پیاده تنها ۵ دقیقه راه می باشد. فرودگاه بین المللی پولکوو (Pulkovo) نیز ۴٫۸ کیلومتر با هتل فاصله دارد.
تعداد اتاق های هتل: ۸۴۲ اتاق
امکانات هتل پارک این پولکوفسکایا:
سونا و استخر سرپوشیده
سالن بدنسازی، اسپا، ماساژ
۴ رستوران، کافی شاپ
اینترنت wi-fi رایگان
پارکینگ خصوصی در محوطه هتل

هتل ودنسکی/ ****Vedensky Hotel

هتل «ودنسکی » در یک ساختمان تاریخی در مرکز شهر سنت پترزبورگ واقع شده است. آثار دیدنی چون هرمیتاژ، ناو «آورورا »، کاخ پترو پاول و خانه پطر اول در فاصله نزدیکی از هتل ودنسکی قرار دارند. این هتل دارای فضای لوکس و تاریخی می باشد. ساختمان این هتل یکی از آثارهای باستانی سنت پترزبورگ است. در این هتل شما می توانید هر نوع اتاقی از استاندارد تا سوئیت رویال با هر سلیقه ای پیدا کنید. این هتل همچنین دارای رستوران فوق العاده زیبایی با منوی بسیار متنوع در طبقه آخر این هتل با نمای پاناراما می باشد.
تعداد اتاق های هتل: ۱۸۰ اتاق
امکانات هتل ودنسکی:
سونا، سالن بدنسازی
اسپا، ماساژ
رستوران پاناراما، رستوران ایتالیایی و کافی شاپ
اینترنت wi-fi رایگان در تمام هتل
مینی بار و گاوصندوق
پارکینگ خصوصی در محوطه هتل

هتل های سوچی

هتل ژمچوژینا سوچی/ ****Zhemchuzhina Sochi

هتل چهار ستاره ژمچوژینا سوچی یک هتل ۱۷ طبقه با مساحت ۷۰ هزار متر مربع وتعداد ۹۲۰ اتاق یکی از هتل های مدرن سوچی برای اقامت است. هتل در مرکز شهر سوچی واقع شده است و در ساحل دریای سیاه قرار دارد.
هتل دارای رستوران، باشگاه ورزشی، سونا، استخر روباز، زمین تنیس و سالن کنسرت ۵۰۰ نفره است. هتل دارای ساحل اختصاصی به همراه دوش، تخت های ساحلی به همراه چتر، سرویس های بهداشتی و همچنین تفریحات ساحلی از جمله جت اسکی، موج سواری، پاراگلایدر و دیگر امکانات برای فراهم آوردن رفاه و راحتی ساکنان آن است.
تعداد اتاق: ۹۲۰
امکانات هتل:
استخر روباز، تراس، تراس نورگیر
سونا، سالن بدنسازی، مراکز سلامت، زمین تنیس
محوطه ی بازی کودکان
بار، رستوران
اینترنت رایگان در تمام فضای هتل

سوییس کاملیا سوچی/ *****Swissotel Kamelia Sochi

این هتل با ۲۰ ۳ اتاق، ساحل اختصاصی، محوطه ی مخصوص کودکان و استخر شنای روباز در نزدیکی پارک سوچی و دریای سیاه واقع شده است. سوییس هتل کاملیا، دارای مرکز اسپا، سونا و ماساژ نیز می باشد. دستگاه تهویه ی هوا، بالکن با چشم اندازی از دریای سیاه و پارک جنگلی سوچی، اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون صفحه تخت متصل به شبکه های ماهواره ای، کتری برقی و قهوه ساز، حمام اختصاصی با دوش، سشوار و لوازم جانبی سرویس بهداشتی ساخت سوییس، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.
با ۳۰ دقیقه رانندگی می توانید به فرودگاه آدلر بروید. همچنین ایستگاه قطار سوچی در ۵ کیلومتری این هتل قرار دارد.
تعداد اتاق: ۲۰۳
امکانات هتل:
استخر روباز، باغ، تراس، تراس نورگیر
زمین تنیس، میز تنیس، سونا، سالن بدنسازی
اسپا و مراکز سلامت، حمام ترکی
سونا، ماساژ، ساحل، اجاره ی دوچرخه
اتاق سرگرمی کودکان، محوطه ی بازی کودکان

هتل راشن سیزنز/ ***Russian Seasons Hotel

هتل راشن سیزنز در محل پارک المپیک واقع شده است و ۱۰ کیلومتر تا فرودگاه سوچی فاصله دارد. این هتل همچنین در نزدیکی پیست اتومبیل رانی فرمول یک سوچی و مجموعه اسکیت سواری Iceberg Skating Palace و استادیوم المپیک Fisht واقع شده است.
هتل شامل یک استخر سرپوشیده، یک باشگاه بدنسازی مجهز و یک مرکز Spa به همراه سونا است. تمامی اتاق های مدرن این هتل از سیستم تهویه مطبوع و یک تلویزیون صفحه تخت برخوردارند.
تعداد اتاق: ۲۰۰
امکانات هتل:
تراس
حمام بخار ترکی
کافی شاپ
صبحانه در اتاق
رستوران بوفه
اینترنت رایگان در تمام فضای هتل
صرافی و دستگاه خود پرداز
آرایشگاه

هتل آزیموت سوچی/ ***Azimut Hotel

با پانزده دقیقه پیاده روی از پارک المپیک سوچی، هتل آزیموت سوچی واقع شده است. در این هتل امکاناتی نظیر استخر روباز، فروشگاه ها و زمین بازی کودکان، اینترنت WiFi و پارکینگ رایگان وجود دارد. . میهمانان می توانند نهار خود را هم در بوفه یا در رستوران با منوهای جداگانه و یا رستوران بوفه که غذا های اروپایی سرو می کنند، صرف کنند.
تعداد اتاق: ۲۸۸۰
امکانات هتل:
فروشگاه
امکانات برای مهمانان دارای ناتوانی جسمی
پیاده روی،زمین بازی
کافی شاپ، رستوران با منوی جداگانه و رستوران بوفه
اینترنت رایگان در تمام فضای هتل
صرافی و دستگاه خودپرداز
پارکینگ رایگان در محوطه هتل در دسترس است

رادیسون بلو پارادایز/ *****Radisson Blu Paradise Hotel

در ساحل دریای سیاه، در آدلر، هتل پنج ستاره رادیسون بلو پارادایس ریزورت به میهمانان، خدمات بسیاری را برای اقامتی آرامش بخش ارائه می دهد. این هتل دارای ۹۰ متر مربع استخر آبگرم و باشگاه ورزشی، سونا، استخر های سرپوشیده و روباز، حمام بخار و رستوران های چند منظوره است. اتاق های مدرن و چند منظوره اینجا برای شما، تهویه مطبوع، اینترنت WiFi ، ماهواره، مینی بار و امکانات تهیه چای را فراهم نموده است. سرویس های حمام نیز هم دارای وان و هم دارای دوش هستند.
تعداد اتاق: ۵۰۸
امکانات هتل:
باربیکیو، زمین بازی، تراس، آفتاب گیر
زمین تنیس، امکانات ورزش های آبی
سونا، سالن بدنسازی، آبگرم، ماساژ
حمام ترکی/بخار، استخر سرپوشیده
بار، سرو صبحانه در اتاق، رستوران، اسنک بار
اینترنت رایگان در تمام فضای هتل
باشگاه کودکان، تفریحات عصرگاهی

گورکی پلازا و پانوراما/ ****Gorky Plaza and Panorama

هتل گورکی پلازا و هتل گورکی پانوراما در کراسنایا پولیانا واقع شده اند. هتل گورکی پلازا در ارتفاع ۵۴۰ متری از سطح دریا در نزدیکی ایستگاه اول پیست اسکی گورنایا کاروسل قرار گرفته و دارای ۷ طبقه و ۲۰۴ اتاق می باشد.
هتل گورکی پانوراما با چشم اندازی وسیع از قله های پوشیده از برف که در ارتفاع ۹۶۰ متری از سطح دریا در منطقه ی ایستگاه دوم پیست اسکی گورنایا کاروسل واقع و خدمات مناسبی به مسافران ارائه می دهد. این هتل دارای ۵ طبقه و ۳۰۲ اتاق، امکاناتی همچون استخر سر پوشیده، مرکز اسپا و حمام می باشد. فاصله ی این هتل تا فرودگاه بین المللی سوچی با اتومبیل، ۴۵ دقیقه می باشد.
امکانات هتل ها:
اینترنت WiFi و پارکینگ رایگان
سونا و باشگاه، مجموعه اسپا که برای مهمانان هتل رایگان است
محل نگهداری تجهیزات اسکی
استخر سرپوشیده، حمام ترکی، اتاق بخار
کافی شاپ، رستوران با منوی جداگانه،رستوران بوفه،- اینترنت رایگان
پارکینگ خصوصی در محوطه موجود می باشد.

رادیسون روزا خوتور/ *****Radisson Rosa Khutor Hotel

هتل رادیسون روزا خوتور در منطقه ی کراسنایا پولیانا در ۵۰ متری تله اسکی روزا خوتور واقع شده است. این هتل پنج ستاره مجهز به استخر سرپوشیده، اسپا، سونا، سالن بدنسازی و اینترنت wi-fi رایگان می باشد.
اتاق ها و سوئیت ها دارای تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه مطبوع و مینی بار هستند. در سرویس های بهداشتی اتاق ها نیز دوش، وان و سشوار تدارک دیده شده است در این هتل، رستوران و باشگاه شبانه نیز موجود می باشد. امکانات اضافی نیز شامل اتاق جلسات، محل نگهداری چمدان و باشگاه کودکان می باشد.
تعداد اتاق: ۱۸۱
امکانات هتل:
محل نگهداری تجهیزات اسکی
مرکز تناسب اندام، اسپا، ماساژ- کافی شاپ، سرو صبحانه در اتاق
استخر سرپوشیده )قابل استفاده در تمام طول سال(
زمین بازی، باشگاه شبانه به همراه موسیقی زنده
اینترنت رایگان در تمام فضای هتل
رستوران، کافی شاپ، غذا های مخصوص رژیمی

ماریوت کراسنایا پولیانا/ *****Marriott Krasnaya Polyana

هتل ماریوت کراسنایا پولیانا در در پیست اسکی گورکی گورود واقع و تا فرودگاه آدلر ۴۵٫۱ کیلومتر، و با ایستگاه قطار شهر سوچی ۷۷٫۲ کیلومتر فاصله دارد.
مرکز اسپای رایگان با سونا، حمام بخار و استخر سر پوشیده نیز از امکاناتی هستند که این هتل تدارک دیده است. اتاق های زیبای این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع، سرویس خواب لوکس، گاوصندوق، محل نشیمن با کاناپه و تلویزیون صفحه تخت می باشند. در سرویس های بهداشتی نیز حمام ها با وان و دوش، سشوار و لوازم آرایشی بهداشتی، آماده استفاده می باشد.
تعداد اتاق: ۲۰۰
امکانات هتل:
اسکی، سونا، سالن بدنسازی، استخر و اسپا
ماساژ، حمام بخار ترکی، استخر سر پوشیده
کافی شاپ، سرو صبحانه در اتاق، کافه میان وعده
باشگاه کودکان، سرگرمی های عصرگاهی
اینترنت رایگان در تمام فضای هتل
اتاق بازی، کتاب خانه، دی جی و موسیقی زنده