رستوران ها

رستوران های مسکو

رستوران آلیشان/ Alishan restaurant

رستوان آلیشان با گنجایش ۸۰ نفر در خیابان اصلی شهر مسکو، خیابان «تورسکایا »، واقع شده است. ایستگاه مترو «پوشکینسکایا » در نزدیکی این رستوران است. رستوران آلیشان دارای منوی متنوع از جمله اروپایی، قفقازی و چینی می باشد. همچنین میهمانان می توانند انواع غذاهای روسی را از جمله سوپ بورش، پیلمنی، بلینی(پنکیک معروف روسی) و نوشیدنیهای سنتی مانند کواس و مورس را سفارش دهند.

رستوران پانوراما در هتل زالاتوی کالتسو/ Golden Ring restaurants

هتل زالاتوی کالتسو، روبه روی خیابان آربات قدیم و در ۱۵ دقیقه ای میدان سرخ قرار دارد. همچنین ایستگاه مترو «اسمالنسکایا » خط آبی روشن در ۵ دقیقه ای این هتل قرار دارد. رستوران پانوراما با چشم انداز فوق العاده ای در ارتفاع ۸۰ متری واقع شده است. میهمانان می توانند از بوفه شامل غذاهای متنوع، از جمله غذاهای روسی و فرنگی، انواع سالادها و دسرهای متنوع، کیک، چای و قهوه لذت ببرند.


رستوران های سنت پترزبورگ

رستوران نیکولسکی نیو پترگوف هتل/ New Petergof Nikolsky

رستوران نیکولسکی در هتل «نٌوی پترگوف » در مقابل کاخ پترگوف واقع شده است. رستوران نیکولسکی دارای تنوع زیاد غذایی می باشد. همچنین میهمانان می توانند هرگونه غذا و نوشیدنی را از منو رستوران سفارش دهند. گنجایش این رستوران تا ۱۲۰ نفر می باشد. این رستوران دارای سالن بزرگ با نمای داخلی زیبا و نمایی زیبا از شهر می باشد. در این رستوران جشن های بزرگی، از جمله جشن عروسی برگزار می شود.

رستوران سویلا سوکوز پالاس/ Restaurant Sevilla Sokos PB

رستوران سویلا در هتل سوکوز، اصلی ترین و بزرگ ترین رستوران این هتل است. نمای داخلی این رستوران بسیار زیبا است: دیوارهایی با آجر قرمز، سالن بزرگ و لوسترهای مجلل و زیبایی از کریستال. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای اسپانیایی مختلف می باشد. این رستوران یکی از زیباترین رستوران های شهر سنت پترزبورگ می باشد. میهمانان می توانند از بوفه شامل غذاهای متنوع، از جمله غذاهای روسی، گوشت، جوجه کباب، انواع سالادها و دسرهای متنوع، چای، قهوه استفاده کنند.